Wedstrijdprogramma SVC

ZATERDAG  4 november 2017scheidsrechter van:
13.301TV de BreeWoudenberg 6H2Goes Ass.
2Het 2-WielerhuisSet Up 2H1PJGU Osnabrugge
3TZNRenswouwD1Geel Zwart
14.301ASCGoes AssurantiënH2Woudenberg 6
2EnervoPJGU OsnabruggeH12-Wielerhuis
3Set Up 1Geel ZwartD1Renswouw D
15.301Set Up 1RenswouwH2Enervo
2EvidaBen-forD2Set Up 1 D
3Set Up 2RREDD2TV de Bree

 

ZATERDAG  25 november 2017scheidsrechter van:
13.301Set Up 1TV de BreeH2Renswouw H
2RREDBen-forD2Set Up 1 D
3Set Up 2EvidaD2ASC
14.301RenswouwASCH2PJGU Schimmel
2Het 2-WielerhuisEnervoH1Set Up 1 H
3Set Up 1RenswouwD1Set Up 2 D
15.301Woudenberg 6Goes AssurantiënH2Enervo
2Set Up 2PJGU SchimmelH12-Wielerhuis
3Evoba’70Geel ZwartD1Renswouw D

 

ZATERDAG  9 december 2017scheidsrechter van:
13.301PJGU SchimmelPJGU OsnabruggeH1Set Up 2 H
2TZNGeel ZwartD1RRED
3Set Up 2Ben-forD2Evida
14.301TV de BreeASCH2Goes Ass.
2Het 2-WielerhuisPJGU SchimmelH1*
3RREDEvidaD2Ben-for
15.301RenswouwGoes AssurantiënH2TV de Bree
2Set Up 2PJGU OsnabruggeH1*
3Set Up 1Evoba’70D1ASC

 

ZATERDAG  13 januari 2018scheidsrechter van:
13.301Set Up 1ASCH2Woudenberg 6
2EnervoPJGU SchimmelH12-Wielerhuis
3Set Up 1TZND1PJGU Osnabrugge
14.301RenswouwWoudenberg 6H2PJGU Schimmel
2Het 2-WielerhuisPJGU OsnabruggeH1Enervo
3Evoba’70RenswouwD1RRED
15.301TV de BreeGoes AssurantiënH2Renswouw H
2Ben-forEvidaD2Evoba’70
3RREDSet Up 2D2Renswouw D

 

ZATERDAG  20 januari 2018scheidsrechter van:
13.301Woudenberg 6ASCH2*
2EnervoSet Up 2H1Set Up 1 H
3EvidaSet Up 2D2Ben-for
14.301RenswouwTV de BreeH2ASC
2PJGU SchimmelPJGU OsnabruggeH1Set Up 2 H
3Ben-forRREDD2Evida
15.301Set Up 1Goes AssurantiënH2TV de Bree
2TZNEvoba’70D1RRED
3RenswouwGeel ZwartD1PJGU Schimmel

 

ZATERDAG  3 februari 2018scheidsrechter van:
13.302Set Up 1Woudenberg 6H2Enervo
3Evoba’70RenswouwD1TZN
14.302EnervoSet Up 2H12-Wielerhuis
3Set Up 1TZND1Evoba’70
15.302PJGU Osnabrugge-Het 2-WielerhuisH1Set Up 1 H
3RenswouwGeel ZwartD1Set Up 1 D

 

ZATERDAG  10 maart 2018scheidsrechter van:
13.301Set Up 1RenswouwH2Woudenberg 6
2EvidaRREDD2Ben-for
3TZNEvoba’70D1Set Up 2 D
14.301TV de BreeWoudenberg 6H2Renswouw H
2Set Up 2PJGU SchimmelH1*
3Ben-forSet Up 2D2Geel Zwart
15.301ASCGoes AssurantiënH2PJGU Osnabrugge
2Het 2-WielerhuisEnervoH1Set Up 2 H
3Geel ZwartSet Up 1D1TZN

 

Zaterdagmiddag 10 maart 2018
Plm. 17.00 uur
Prijsuituitreiking in het Grand Café

Realisatie door Zeker Zichtbaar